Jazyk ikona
| Přihlásit se
RSS Feed

Veletrh Hannover Messe 2008

Srdečně Vás zveme na největší evropský veletrh průmyslové automatizace - Hannover Messe, který se uskuteční v období od 21. do 25. dubna 2008 v německém Hannoveru. Naše společnost se tohoto významného veletrhu zúčastní již pošesté. Tentokrát jsme si pro vás připravili jedinečnou prezentaci nového systému Reliance 4.


Náš stánek číslo A53 se na veletrhu Hannover Messe bude nacházet v hale číslo 9. Budeme velice rádi, pokud nás na našem stánku navštívíte.

Stánek společnosti GEOVAP, spol. s r.o., na veletrhu Hannover Messe 2008 Hannover Messe 2009, INTERKAMA+ banner
Top

 


Chyba za běhu

V aplikaci / došlo k chybě serveru.

Chyba za běhu

Popis: Na serveru došlo k chybě aplikace. Aktuální vlastní nastavení chyb pro tuto aplikaci neumožňuje vzdálené zobrazení podrobností o chybě aplikace (z důvodu zabezpečení). Můžete je však zobrazit pomocí prohlížečů spuštěných na místním serveru.

Podrobnosti: Chcete-li povolit zobrazení podrobností o určité chybové zprávě ve vzdálených počítačích, vytvořte značku <customErrors> v konfiguračním souboru web.config, který je umístěn v kořenovém adresáři aktuální webové aplikace. Atribut mode této značky <customErrors> by pak měl být nastaven na hodnotu Off.


<!-- Konfigurační soubor Web.Config -->

<configuration>
  <system.web>
    <customErrors mode="Off"/>
  </system.web>
</configuration>

Poznámky: Aktuálně prohlíženou chybovou stránku lze nahradit vlastní chybovou stránkou. Stačí upravit atribut defaultRedirect konfigurační značky <customErrors> aplikace tak, aby odkazoval na adresu URL vlastní chybové stránky.


<!-- Konfigurační soubor Web.Config -->

<configuration>
  <system.web>
    <customErrors mode="RemoteOnly" defaultRedirect="mycustompage.htm"/>
  </system.web>
</configuration>