Reliance News Header
| Home Page | O systému Reliance | Reference | Ke stažení | Kontakty |
sun.gif Reliance v časopisu Automa, 8-9/2011

V podzimním čísle časopisu Automa, 8-9/2011, byly otištěny dva články týkající se systému Reliance. První z nich se věnuje vítěznému projektu Soutěže o nejzajímavější referenci systému Reliance za rok 2010. Druhý článek se věnuje společnosti Dicomat-Asetyc Group, jež se stala oficiálním distributorem systému Reliance pro španělský trh. Spolu s články byla na titulní stránce Automy otištěna tématická grafika.

Automa
sun.gif Veletrh Elektrotechniek 2011

Srdečně Vás zveme na letošní ročník veletrhu Elektrotechniek 2011, který patří mezi nejvýznamnější výstavy se zaměřením na průmyslovou technologii a automatizaci v Nizozemsku. Veletrh Elektrotechniek 2011 se koná v týdnu od 3. do 7. října 2011 na výstavišti Jaarbeurs Utrecht v Nizozemsku.

Elektrotechniek 2011
sun.gif Videotutoriály systému Reliance na serveru YouTube

Na našem webu bude vytvořena nová sekce s názvem Videotutoriály s odkazy na výuková videa systému Reliance. Tato videa, která názorným způsobem předvádí možnosti systému Reliance, jsou uložena na serveru YouTube. První vytvořená videa popisují připojení Reliance k OPC serveru a zpřístupnění dat z vizualizačního projektu OPC klientovi a zpřístupnění obrazu z IP kamery ve SCADA/HMI systému Reliance.

Videotutorial
sun.gif Reference: Vizualizace a řízení dozrávacích komor v Rakousku

V roce 2011 byl ve skladu společnosti Mathy GmbH nainstalován nový systém zajišťující řízení a vizualizaci všech patnácti dozrávacích komor. Čtrnáct komor slouží k dozrávání banánů, jedna komora slouží k dozrávání ananasu. Instalaci řídicího a vizualizačního systému provedla nizozemská společnost De Laat Koudetechniek B.V. Vizualizaci zajišťuje systém Reliance 4.

Banány
line.jpg
Přejete si zrušit odebírání našeho newsletteru? V tom případně klikněte na následující odkaz.
line.jpg

© 2011 GEOVAP, spol. s r.o., Čechovo nábřeží 1790, 530 03 Pardubice, Česká republika
tel.: +420 466 024 618, fax: +420 466 657 314, e-mail: info@reliance.cz

GEOVAP, spol. s r.o., logo