| Home Page | O systému Reliance | Reference | Ke stažení | Kontakty |
Reliance verze 3.6.6

Nová verze Reliance, verze 3.6.6 je volně ke stažení na našich stránkách. V této verzi bylo mimo jiné zdokonaleno zabezpečení komunikace mezi web klientem Reliance J a datovým serverem, rozšířena podpora synchronizace času pro stanice Sauter EY 2400 a mnoho dalších vylepšení, jejichž kompletní seznam si můžete zobrazit na našich stránkách v zákaznické sekci.

Komunikační driver Sauter EY2400 verze 2.4.6

Komunikační driver Sauter EY2400, verze 2.4.6, je možné stahovat v zákaznické sekci našich stránek. V této verzi byly doplněny funkce nastavení systémového času (vyžaduje verzi Reliance 3.6.6 a vyšší), nastavení kartových kódů u SW adres a byla provedena další vylepšení, jejichž kompletní seznam si můžete zobrazit na našich stránkách v zákaznické sekci.

Způsob adresace proměnných u stanice Modbus

Vzhledem k velmi častým dotazům na způsob adresace proměnných u stanice Modbus v systému Reliance byl vytvořen podrobný popis, který najdete v sekci FAQ (Často kladené dotazy).

Vizualizace kotelny

Rádi bychom Vám předvedli, jaké možnosti nabízí Reliance pro šíření technologických dat sítí Internet. Proto jsme pro Vás připravili on-line vizualizaci kotelny vytápějící budovu společnosti GEOVAP, spol. s r.o. Tato aplikace je na našem serveru spuštěna od ledna 2006.

Veletrh Industrial Automation Solutions 2006

Na jednom z nejvýznamnějších holandských veletrhů průmyslové automatizace Industrial Automation Solutions 2006, který se koná v období od 22. do 23. března 2006 v holandském Nieuwegeinu, představí náš partner a výhradní distributor pro Nizozemí, společnost Hiflex Automatiseringstechniek B.V., SCADA/HMI systém Reliance holandským firmám a zájemcům.

Dispečerský systém v Jihočeské plynárenské, a. s.

Jihočeská plynárenská pro svůj dispečerský systém dálkového sledování regulačních a předávacích stanic plynu zakoupila v roce 2005 dalších 40 licencí systému Reliance. Celkovým počtem více než 180 ks licencí na jednotlivé moduly Reliance se tak zařadila mezi nejrozsáhlejší a nejvýznamnější reference našeho SCADA/HMI systému.

Implementace systému Reliance v Jihočeských papírnách

V roce 2005 byla realizována zakázka rozšíření řídicího systému energetiky v JIP - Papírny Větřní, a. s., o řízení redukčních stanic 6,4/1,2MPa + 1,2/0,3MPa včetně řízení protitlaké parní turbíny 15MVA. Rozsáhlá reference detailně popisuje celkovou implementaci zakázky.

Migros Luzern

V roce 2005 holandská společnost De Laat Koudetechniek B.V. implementovala v obchodním velkoskladu společnosti Migros, jednom z nevětších obchodních řetězců ve Švýcarsku, systém vizualizace a řízení jednotek pro dozrávání banánů.

Přejete si zrušit odebírání našeho newsletteru? V tom případně klikněte na následující odkaz.

© 2011 GEOVAP, spol. s r.o., Čechovo nábřeží 1790, 530 03 Pardubice, Česká republika
tel.: +420 466 024 618, fax: +420 466 657 314, e-mail: info@reliance.cz